Squares - kolorowe skarpetki

  • Dostępność: Jest Jest
  • 14,99 zł (z VAT)
darmowa wysyłka i zwrot
Szybka wysyłka (24H)
Bezpieczna płatność online
Płatność za pobraniem

OPIS PRODUKTU

SQUARES

 

Czasem dobrze jest uporządkować sobie świat. Ustalić priorytety, schować wszystko do odpowiedniej szuflady (co nie znaczy, że zaszufladkować!), poustawiać równo na odpowiednim miejscu. Wbrew pozorom chaos nie zawsze jest dobry i twórczy. Zdarza się, że dopiero porządek pozwala ruszyć do przodu z jasno wytyczonymi celami.

O ile z chaosu można czasem zrezygnować, to już usunięcie z życia kolorów mogłoby okazać się niebezpieczne. Szaro-czarny świat byłby taki... niekolorowy. Nieoptymistyczny. Niedający energii.

Dlatego nasz wzór SQUARES proponuje bardzo kolorowy porządek, który idealnie sprawdzi się podczas poranków. Bo wyobraź sobie, że budzisz się i zaczynasz dzień. Warto mu nadać jakiś kolor, prawda? Zwłaszcza, gdy ten poranek przypada akurat na jesień lub zimę. Brrr... Pokolorowanie dnia na szaro wydaje się naprawdę realne, o ile nie masz pod ręką skarpetek SQUARES. Skarpetek tak kolorowych, że Twój nastrój może mieć dosłownie każdą barwę z wyjątkiem… czerni i szarości. Bo kolorowe niekoniecznie znaczy lepsze. Ale na pewno bardziej wesołe.

 

SKŁAD: bawełna 77%, poliamid 16%, polipropylen 5%, elastan 2%